خدمات

بازسازی ساختمان

همه ماتغییر و نو شدن را دوست داریم و بهمون امید و انگیزه بیشتری میدهدیکی از تغییرات مهم در زندگی ایجاد تغییر در محل سکونت ماست. تیم تخصصی و اجرایی آذرخش در تمامی مسیر تغییرات همراه شماست و بهترین پیشنهادات را دراختیارتان قرار میدهد برای مشاوره رایگان همراه ما باشید.

ادامه مطلب

نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی

کلینیک ساختمانی آذرخش از ابتدا تا انتهای پروژه این اطمینان را به کارفرما میدهد یک طرح اقتصادی و بهینه و قابل پیاده سازی را اجرا نموده و کارفرما را با کیفیت مطلوب و قیمت تمام شده مناسب و کارایی مفید و طول عمر متناسب با میزان سرمایه گذاری به اهدافشان برساند.

ادامه مطلب

تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان یعنی ایجاد شرایط مطلوب برای زندگی . کلینیک ساختمانی آذرخش بااستفاده از تیم متخصص خود در قسمت های متفاوت مثل سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، تهویه مطبوع ، گاز و آب و برق و… برای زندگی شما شرایط مطلوب را ایجاد میکند. برای مشاوره با ما در تماس باشید.

ادامه مطلب

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی در هر سال باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه های احتمالی تعمیرات در آینده میشود . کلینیک آذرخش برای انجام سرویس کولر گازی همراه شما خواهد بود

ادامه مطلب

رفع اتصالی برق

تیم اجرایی و متخصص آذرخش با تست یک به یک موارد احتمالی اتصالی ، محل دقیق مورد اتصالی را پیدا کرده و معایب را برطرف مینماید. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

ادامه مطلب

نصب کاغذ دیواری

تیم اجرایی و تخصصی آذرخش با رعایت تمامی نکات گفته شده در نصب کاغذ دیواری رسالت خود یعنی زیبا تر دیده شدن فضای شما را به بهترین نحو به نمایش خواهد گذاشت. برای مشاوره با متخصصین با ما در تماس باشید.

ادامه مطلب

نصب کف پوش

در بازسازی منزل وطراحی دکوراسیون انتخاب کف پوش از اهمیت بسزایی برخوردار است چون علاوه بر زیبایی که به محیط میدهد ، فضای کلی خانه را تغییر میدهد.بهتر است قبل استفاده از هر نوع کف پوشی از مشاوره و تکمیل اطلاعات لازم برای انتخاب نوع کف پوش بهرمند شوید .

ادامه مطلب

نصب کاشی و سرامیک

کاشی از محصولات سفالی و سرامیکی است که در مرحله نازک کاری ساخت بنا استفاده میشود و به آن سنگ مصتوعی هم میگویند. کاشی از فراورده های سرامیکی است که در حرارت بالای 1000 درجه سانتیگراد پخته و در دو نوع لعاب ی و بدون لعاب تولید میشود. رویه های لعابی کاشی میتواند براق، نیمه […]

ادامه مطلب